سوالات متداول

توتولت یک دستگاه کاملا هوشمند جهت استفاده آسان و بهداشتی از توالت فرنگی است. این دستگاه بر روی توالت فرنگی نصب شده و روکش بهداشتی یک بار مصرف، محل نشستن را به صورت کامل پوشش می‌دهد. با گرفتن دست جلوی سنسور، روکش بهداشتی، تعویض شده و آماده مصرف می‌باشد.

استفاده از توالت فرنگی و نشستن افراد روی توالت فرنگی، به ویژه در مکان‌هایی که تعداد افراد زیاد است، ممکن است موجب انتقال میکروب، بیماری‌های پوستی، عفونی و قارچی بین افراد شود. با استفاده از توتولت در هر بار استفاده از توالت، یک روکش بهداشتی جدید برای افراد در قسمت نشیمنگاه توالت قرار می‌گیرد و این از ايجاد جرم و رسوبات در سطح مقطع سرويس فرنگی جلوگیری کرده و امکان انتقال میکروب را به حداقل می‌رساند.

ابعاد توتولت مطابق شکل زیر است:

اندازه توتولت

کاور توالت فرنگی (روکش بهداشتی) یک بار مصرف توتولت، از جنس پلی اتیلن نچسب بوده و دارای خاصیت ضد حساسیت می‌باشد.

خیر. روکش‌های بهداشتی توتولت یک بار مصرف هستند. تیغ تعبیه شده در دستگاه، روکش استفاده شده را جهت جلوگیری از استفاده مجدد، بریده و جمع‌آوری می‌کند.

توتولت روی توالت‌های تخت (و نه خمیده) قابل نصب است. اگر نمی‌دانید که توتولت، روی توالت شما قابل نصب است یا خیر، می‌توانید عکس توالت فرنگی خود را از طریق تلگرام یا اینستاگرام برای ما بفرستید تا همکاران ما بررسی کنند.

توالت فرنگی مناسب برای توتولت

پاسخ: همه جا!

در هر جایی که از توالت فرنگی استفاده می‌کنید؛ شرکت‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها، مطب‌ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تجاری، آموزشی، سالن‌های زیبایی، باشگاه ها، منازل و… می‌توان از توتولت استفاده کرد.

توتولت ساخت کشور ترکیه است

جهت اطلاع از هزینه توتولت، با ما تماس بگیرید.

روش نصب توتولت بسیار ساده و همچنین رایگان است. ولی در صورتی که مایل هستید خودتان توتولت را روی توالت فرنگی خود نصب کنید، می‌توانید مطابق فیلم آموزشی زیر، این کار را انجام دهید.

بله. توتولت دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط است.

برای سفارش توتولت می‌توانید از طریق شماره ی 42370380-021 تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام یا تلگرام توتولت، پیام بفرستید.

  • امکان سفارش این محصول از طریق سایت دیجی کالا نیز به زودی فراهم می‌گردد.

برای دانلود فایل pdf کاتالوگ محصول، اینجا را کلیک کنید.

برای این کار، با شماره ی 42370380-021 تماس بگیرید.